Luzkowe filmiki

Armored Warfare - czyli darmowa gra z czołgami


Obecna ocena: 2, głosów: 6
Oceń zasób:
Ostatnio czołgi są bardzo modne w grach. To słuszne z racji tego, że nawalanka czołgami to faktycznie świetna zabawa. Jeśli komuś podobała się jazda kombajnem to tu będzie znacznie fajniej ;)
Jazda ciężką maszyną, do tego całkiem fajnie wyglądającą, to już coś. Jak do tego dodamy możliwość celowania i strzału to otrzymujemy świetną grę.

Jest to darmowa gra na peceta, którą normalnie pobieramy i instalujemy. Gra waży nieco... Pierwsza paczka to ok. 4 GB i po jej pobraniu możemy już coś tam pogrywać. Pełna gra to ok 12 GB. Jest tego sporo, ale mamy fajną grafikę i wiele różnych czołgów, które z pewnością nas poruszą.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to grę można pobrać stąd: Armored Warfare (klikamy "ZAGRAJ ZA DARMO", rejestrujemy się a następnie pobieramy stąd grę i ją instalujemy).
Dodał: Marcin

Wyszukiwarka

Komentarze

Bądź na luzie

Rozluźnij się i baw się życiem. Tylko w naszym serwisie znajdziesz zabawne filmiki, śmieszne obrazki i ciekawe teksty. Kawały, dowcipy żarty to nasze życie w krzywm zwierciadle. Zapraszamy także do dodwania fajnych tekstów. Można też dodać zabawny filmik.

Website engine's code is WebMan