Wyszukiwarka

Szukaj


Wyniki wyszukiwania (8):

1. Blachara czyli Gold Digger prank

Tak, tu mamy następny żart piętnujący blachary. Jeśli facet nie wygląda na zbyt bogatego to dziewczyna ma męża i w ogóle nie ma na nic ochoty, jednak jak się okazuje, że facet ma świetny samochód to od razu nie ma męża albo mąż jest na mieście i chętnie si...

2. Dziewczyna pod autem

Chłopak będący pod autem nie stanowi żadnej podstawy żeby spytać czy może mu pomóc. Widocznie to już norma, że mężczyzna będący po autem jest elementem samochodowego krajobrazu, który wyraźnie mówi, że naprawia on swoje autko. Nikt takiego pana nie zapyta ...

3. Umawianie się z dziewczyną w 4 sekundy

Czy da się w ciągu 4 sekund przekonać nieznaną wcześniej dziewczyną do umówienia na randkę? Wszystko wskazuje na to, że tak :)

4. Eksperyment - kto więcej dostanie: bezdomny czy ładna dziewczyna

Kto więcej uzbiera: bezdomny, zbierający na jedzenie czy też fajna dziewczyna zbierająca na implanty piersi? W zasadzie nietrudno się domyślić... A komu wy byście dali te kilka swoich groszy?

5. Masaż z miłym zakończeniem ;)

Oczywiście to dowcip ;) Masaż wykonuje piękna dziewczyna, przynajmniej tak się to rozpoczyna bo w międzyczasie do działania dołącza inny kolega po fachu. Co z tego wyszło? Zobaczcie!

6. Drobny żarcik z zabraniem ciuchów przebierającej się dziewczynie

Dziewczyna się przebiera a jej ciuchy zostają zabrane. I co? Musi na golaska wybiec za swoimi ciuszkami ;) Śmieszne czy nie fajne? Co sądzicie?

7. Kusząca propozycja dla policjantów

Dziewczyna podchodzi do policjantów i pyta czy nie chcieliby uprawiać z nią seksu. Odpowiedzi są nadzwyczaj ciekawe... Tak samo jak propozycja ;)

8. Siadanie na nieznajomych

Ciekawe jak ty byś zareagował gdyby jakaś ładna dziewczyna zechciała usiąść na tobie.... :)

Wyszukiwarka

Komentarze

Bądź na luzie

Rozluźnij się i baw się życiem. Tylko w naszym serwisie znajdziesz zabawne filmiki, śmieszne obrazki i ciekawe teksty. Kawały, dowcipy żarty to nasze życie w krzywm zwierciadle. Zapraszamy także do dodwania fajnych tekstów. Można też dodać zabawny filmik.

Website engine's code is WebMan