Wyszukiwarka

Szukaj


Wyniki wyszukiwania (9):

1. Gry Pou

Ponieważ gier na telefon jest bardzo dużo to czasem trudno jest znaleźć coś fajnego. Dlatego też w naszym serwisie umieszczamy opisy ciekawych a zarazem fajnych gier na komputery PC a także na system Android czyli na telefon. Wśród gier na telefon ostat...

2. Inwazja Kurczaków pełna wersja

Inwazja Kurczaków: Zemsta Żółtka, czyli Chicken Invaders: Revenge of the Yolk to bardzo popularna a przy tym prosta gra zręcznościowa, w której naszym zadaniem jest strzelać, strzelać no i... strzelać. Musimy strzelać w zasadzie do wszystkie co się rusza i...

3. Chodzenie koło innych ludzi

Żarcik prezentuje chodzenie koło innych ludzi w podobny sposób w tym samym kierunku. Zachowanie innych jest dość ciekawe. Ten eksperyment nagrywany był w Stanach. Ciekawe jakby to wyglądało w Polsce, czy nasi rodacy też byliby taki mili i uśmiechnięci?

4. Miszcz drugiego planu w Jaka to melodia ;)

Hehe :) Zaraz za Janowskim, wśród publiczności znalazł się gość, który się wyróżnił. Sympatyczny, wesoły, pełen poczucia humoru. Pozostał sobą nawet wtedy gdy kamery wszystko nagrywały. Robił minki, śmiał się i ciekawie poruszał :)

5. Armored Warfare - czyli darmowa gra z czołgami

Ostatnio czołgi są bardzo modne w grach. To słuszne z racji tego, że nawalanka czołgami to faktycznie świetna zabawa. Jeśli komuś podobała się jazda kombajnem to tu będzie znacznie fajniej ;) Jazda ciężką maszyną, do tego całkiem fajnie wyglądającą, to ju...

6. Ravgor & Jeleniejaja - Ugryźli pani czapkę

Było ich trzech i wymyślili dowcip taki: każdy z nich, po kolei zaczepiał w dziwny sposób przechodniów. Każdy robił to samo. Całkiem sympatyczny dowcip, który miał miejsce w Łodzi :)

7. Charlie, ugryź mnie w palec!

Z cyklu: Najpopularniejsze na YouTube. Tym razem dwa maluchy bawią się. Straszy prosi młodszego o ugryzienie w palec. Co się stanie? Najlepiej zerknąć na film. Film wyraża serdeczną szczerość tych maluchów :)

8. Gry w prawdziwym życiu

Co wy na to jakby popularne gry towarzyszyły naszemu realnemu życiu? Bohaterzy tego filmu próbują zachowywać się tak jakby byli w grze. Próbują także porozumiewać się slangiem żywcem wziętym z gier. Co na to przechodnie?

9. Minecraft - Szukając towarzystwa

Minecraft - ukłon w kierunku graczy. Spora część graczy uwielbia filmiki z gry, szczególnie z Minecrafta. Czy wy też to lubicie? Fajnie się ogląda czyjeś przygody z komentarzem.

Wyszukiwarka

Komentarze

Bądź na luzie

Rozluźnij się i baw się życiem. Tylko w naszym serwisie znajdziesz zabawne filmiki, śmieszne obrazki i ciekawe teksty. Kawały, dowcipy żarty to nasze życie w krzywm zwierciadle. Zapraszamy także do dodwania fajnych tekstów. Można też dodać zabawny filmik.

Website engine's code is WebMan